Forum Naruto www.foranaruto.pun.pl

Wtaj na forum pośwęconym Naruto

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

Ogłoszenie

Pierwsze trzy osoby, które się zajerejstrują zostają moderatorami!

#1 2008-01-26 10:23:48

Kimimaro

Kage

12552883
Zarejestrowany: 2008-01-25
Posty: 30
Punktów :   
Pmogłem/am daj plusa jeśli coś źle zrobiłem/am daj minusa.:

Trzyogoniasty Isonade

* Nazwa: Trzyogoniasty (jap. 三尾, Sanbi?).
    * Postać: ? (podobny do żółwia).
    * Nosiciel: Brak.
    * Specjalne zdolności: Władza nad żywiołem wody.
    * Status: Złapany, uwięziony przez Akatsuki.
    * Występowanie: Krąg Czterech Wysp Nanju (Kiri Gakure)

Przypomina żółwia, lecz prawdopodobnie autor opierał się na wyglądzie Kappy lub Genbu. Do jego złapania wyznaczono Tobi'ego (z pomocą Deidary). W przeciwieństwie do innych demonów, Sanbi nie posiadał nosiciela, który mógłby nim kierować, co z braku inteligencji dorównującej ludzkiej, robiło go słabszym. Isonade to demon o wyglądzie potwora morskiego (żółwia), z ostrym rogiem na czole, o trzech ogonach i płetwach. Żyje w głebinach wód Kraju Fal, jest zmorą piratów. Co jakiś czas Isonade wynurza się z wody, by zaczerpnąć świeżego powietrza. W tym czasie na morzu nastaje sztorm, wszystkie statki w pobliżu demona zostają przez niego wchłonięte. Isonade ma podwładną rybę o imieniu "Samehada". Przyłącza się ona do żołądka Isonade i pochłania z niego pokarm by wytworzyć ogromne zapasy chakry, które wysyła z powrotem do ciała demona. Tym sposobem, pokłady chakry Isonade mogą powiększyć się nawet pięciokrotnie. Podczas walki, Isonade może otrzymywać praktycznie nieskończoną ilość chakry od Samehady. Pomiędzy demonem a członkiem Akatsuki - Hoshigaki Kisame, można dostrzec wiele podobieństw, może przypadkowych - (miecz Kisame nazywa się Samehada; ranga Hoshigakiego w organizacji to "Nanju" - jak nazwa kręgu wysp z których pochodzi Isonade, podobnie jak demon, Kisame także posiada ogromne pokłady chakry.).


http://www.foranaruto.pun.pl/_fora/foranaruto/gallery/2_1201271070.gif

Offline

 
Jeśli forum jest fajne poleć nas. ;)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.akademiasarmatia.pun.pl www.weldenvarden.pun.pl www.uziwamp.pun.pl www.rymy.pun.pl www.angelsclan.pun.pl