Ogłoszenie

Pierwsze trzy osoby, które się zajerejstrują zostają moderatorami!

#1 2008-01-26 10:52:53

Kimimaro

Kage

12552883
Zarejestrowany: 2008-01-25
Posty: 30
Punktów :   
Pmogłem/am daj plusa jeśli coś źle zrobiłem/am daj minusa.:

Techniki

Ninjutsu - techniki ninja. Są to właściwe techniki używane przez Shinobi.Do ich wykonania trzeba skupić chakre i wykonać określone pieczęcie. Dzielą się na 5 głównych elementów - ziemia, wiatr, ogień, burza, woda.

Taijutsu - techniki ciała. Podstawowy rodzaj technik. Elementy różnych stylów walki wręcz. Taijutsu wymaga przede wszystkim wysiłku fizycznego, nie potrzebne są tutaj żadne pieczęcie, a treningi (mające na celu zwiększenie szybkości i siły ninja) to ćwiczenia znane prawie każdemu z nas. Najsilniejsze techniki Taijutsu wymagają przełamania ograniczeń fizycznych ciała. Każdy posiada 8 bram chakry. Shinobi po przełamaniu poszczególnych z nich jest zdolny do nadludzkiego wysiłku np. może wykorzystać siłę swoich mięśni prawie w 100%.

Genjutsu - techniki iluzji. Techniki, które wprowadzają przeciwnika w błąd. Służą do paranormalnego atakowania. Chociaż to tylko iluzje to jednak mogą zadawać obrażenia fizyczne i psychiczne. Oczywiście nie wszystkie są na tyle doskonałe, żeby nie można się było przed nimi uchronić.

Fuuinjutsu - techniki pieczętujące. Cechą szczególną jest pieczętowanie (umieszczanie) danej rzeczy / osoby / zwierzęcia / demona w kimś lub czymś innym. Do technik pieczętujących należą także Jutsu, które neutralizują lub w jakiś sposób zmieniają już istniejące pieczecie.

Doujutsu - techniki oczne. Określenie technik opartych na zaawansowanych więzach krwi. Do ich wykonania nie potrzeba wykonywać żądnych pieczęci - wszystko dzieje się w oczach użytkownika. Sharingan to Doujutsu, które ma możliwość kopiowania innych technik ninja - jest to zdolność klanu Uchiha.

Hijutsu - techniki sekretne. Techniki jak Doujutsu podobnie oparte na zaawansowanych więzach krwi, dlatego nie da się ich np. skopiować Sharingan?em - jest to tak samo zaawansowana technika jak Sharingan czy Byakugan.

Kinjutsu - techniki zakazane. Zbiór technik różnego rodzaju, które uważa się za zakazane lub niedostępne dla przeciętnego Shinobi. Te techniki są ustalane przez Kage danej wioski i zapisane na specjalnym zwoju ninja.


http://www.foranaruto.pun.pl/_fora/foranaruto/gallery/2_1201271070.gif

Offline

 
Jeśli forum jest fajne poleć nas. ;)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
doorie z jakiego filmu jaki stan oleju na miarce mapa getta warszawskiego nieodpala kreci www.nuclear.pun.pl